Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Piekary Śląskie

Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów S.A. informuje o pracach, które przeprowadzone zostaną dzisiejszej nocy w obrębie zbiornika wodnego w Kozłowej Górze. Zlokalizowany tam most będzie nieprzejezdny.

Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów SA jako administrator zbiornika wodnego Kozłowa Góra informuje, że w nocy z 7-8 listopada 2019 r. pomiędzy godzinami 01:00-02:00 w trybie awaryjnym dokona wymiany uszkodzonej zasuwy spustu dennego zapory w Kozłowej Górze. W związku z powyższym w nocy 8 listopada 2019 pomiędzy godzinami 01:00-02:00 most na koronie zapory będzie nieprzejezdny, a wjazd na koronę zapory od strony Będzina i Piekar Śląskich będzie oznakowany i zagrodzony. Powyższe prace, jak informuje GPW, mają charakter usuwania awarii.

 


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.