gadzety reklamowe

Upominki reklamowe oraz gadżety promocyjne to niezwykle popularny i zarazem bardzo skuteczny sposób na wypromowanie firmy. Świetnie sprawdzają się jako drobiazgi dla kontrahentów. Pracownicy również ucieszą się, kiedy dostaną od swojego pracodawcy niewielki upominek z okazji rozpoczęcia nowego roku.

Współcześnie gadżety reklamowe są bardzo pożądane, a ich ilość z miesiąca na miesiąc wzrasta. Co więcej, można wybrać naprawdę ciekawe przedmioty, te praktyczne, jak i wyłącznie ozdobne, zamiast bazować na długopisach czy kubkach ceramicznych. Sprawdź, jakie gadżety będą ponownie popularne w nowym roku!

Jakie produkty promocyjne z logo wybrać?

Nie da się ukryć, że gadżety reklamowe skradają serca kontrahentów, pracowników, klientów oraz przedsiębiorców. Ich wykorzystanie nieustannie rośnie. Istotne jest, by nie wybierać ich na chybił trafił. Zanim dział marketingu złoży zamówienie na konkretną partię produktów, zastanów się, dla kogo jest dedykowany ten gadżet. Jeśli ma to być upominek dla kontrahenta za kilkuletnią współpracę, warto postawić na coś lepszego, ważniejszego niż smycz, kubek czy brelok. Może to być skórzana aktówka z logo Twojej firmy czy kalendarz oprawiony w skórę. Pomysłów jest dużo, dlatego najpierw trzeba przeprowadzić solidny research.

Większość producentów zajmujących się tworzeniem ciekawych gadżetów reklamowych nieustannie śledzi trendy, dzięki czemu mogą oni zaoferować naprawdę ciekawe, inspirujące gadżety reklamowe, niekoniecznie najtańsze i najniższej jakości.

Popularne trendy na 2023 rok - gadżety firmowe na nowo!

Gadżety reklamowe i akcesoria biurowe należy wybierać względem praktyczności, a także rangi obdarowanej osoby. Jeśli są to jednak gadżety, których głównym celem jest reklama marki, tutaj należy zwracać uwagę przede wszystkim na ich popularność. Sztampowe, niewielkie, nieprzydatne gadżety mogą wręcz odstraszać klientów, zamiast ich zachęcać do skorzystania z usług firmy. Koniecznością jest zwrócenie uwagi także na jakość wykonania. Jeśli klient otrzyma od Ciebie w ramach upominku niezbyt dobrej jakości gadżet, na pewno spojrzy na Ciebie niezbyt przychylnym okiem.

W 2023 roku nadal ogromną popularnością będzie się cieszyć praca zdalna. Nic więc dziwnego, że sporo najlepszych gadżetów dotyczy właśnie pracy w home office. Przykładem są specjalne uchwyty na telefon, ładowarki, notesy, przyborniki czy inne funkcjonalne gadżety.

Na jakim przedmiocie Twoje logo będzie się dobrze prezentowało?

Jesteś właścicielem firmy i zastanawiasz się, na jakim przedmiocie najlepiej zaprezentuje się logo Twojej firmy? Warto decydować się na taki gadżet, który będzie miał dość dużą powierzchnię na ewentualny nadruk. Ręcznik plażowy, parasol ogrodowy czy leżak to fantastyczne akcesoria reklamowe, które doskonale sprawdzą się latem. Koszulki, czapki z daszkiem czy kubki termiczne również mogą pochwalić się wolnym miejscem na Twoje logo. Poza wielkością danego przedmiotu zwróć uwagę na jego jakość!