Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Piekary Śląskie

Polski Czerwony Krzyż działa w naszym kraju już od 100 lat, niosąc pomoc potrzebującym. Jego oddział rejonowy funkcjonuje z kolei już 30 lat. Uroczystości związane z obchodami rocznicowymi zorganizowane zostały w Centrum Usług Społecznych w Brzezinach Śląskich i wzięła w nich udział Prezydent Piekar Śląskich Sława Umińska-Duraj.

Dzisiaj, 7 października zorganizowane zostały obchody rocznicowe Polskiego Czerwonego Krzyża. W Centrum Usług Społecznych przy ulicy Kusocińskiego zebrali się przedstawiciele PCK, piekarskich szkół oraz służb działających na terenie miasta. Wyświetlony został także film ukazujący historię najdłużej działającej w Polsce organizacji charytatywnej. W uroczystościach wzięła udział Prezydent Piekar Śląskich Sława Umińska-Duraj.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.