Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Piekary Śląskie

Uroczystości związane z obchodami Święta Niepodległości rozpoczną się już 8 listopada. W tym dniu w całym kraju zorganizowana będzie akcja “Szkoła do hymnu”. Biorą w niej udział także piekarskie przedszkolaki.

Minister Edukacji Narodowej oraz Rada Dzieci i Młodzieży organizują ogólnopolską akcję “Szkoła do hymnu”, w której biorą udział szkoły, przedszkola i inne placówki oświatowe. W jej ramach uczestnicy odśpiewają, w dniu 8 listopada o godzinie 11.11, 4 zwrotki hymnu narodowego. W naszym mieście dzieci spotkają się przed Urzędem Miasta. Zapraszamy do słuchania!

Przedsięwzięcie to kontynuacja ubiegłorocznej inicjatywy „Rekord dla Niepodległej”, w której uczestniczyli uczniowie oraz nauczyciele z blisko 24 tys. placówek w kraju i za granicą.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.