Serdecznie zapraszamy na jutrzejsze spotkanie autorskie z Lucyną Olejniczak – autorką słynnej serii “Kobiety z ulicy Grodzkiej”. Wydarzenie to odbędzie się w Filii nr 6 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Piekarach Śląskich.

Lucyna Olejniczak jest polską pisarką, która zadebiutowała w 2007 roku powieścią pod tytułem „Wypadek na ulicy Starowiślnej”. Trzy lata później ukazała się jej kolejna powieść – „Dagerotyp. Tajemnica Chopina”, która cieszyła się dużym zainteresowaniem czytelników. Swą popularność Olejniczak zbudowała szczególnie jako autorka, cieszącego się uznaniem, pięciotomowego cyklu powieściowego pod tytułem „Kobiety z ulicy Grodzkiej”. W należących do tej serii książkach, takich jak „Hanka”, „Wiktoria” oraz „Matylda”, autorka przedstawia losy kobiet z przeklętej rodziny krakowskiego aptekarza Franciszka Bernata.

Spotkanie autorskie z Lucyną Olejniczak odbędzie się już jutro, 15 maja, o godzinie 16.00 w Filii nr 6 Miejskiej Biblioteki Publicznej (ul. Partyzantów 2). Wstęp na to wydarzenie jest bezpłatny. Telefoniczna rejestracja uczestników pod numerem 32 767 59 73.

Zapraszamy!