Serdecznie zapraszamy na jutrzejsze spotkanie autorskie z Lucyną Olejniczak – autorką słynnej serii “Kobiety z ulicy Grodzkiej”. Wydarzenie to odbędzie się w Filii nr 6 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Piekarach Śląskich.

Lucyna Olejniczak jest polską pisarką, która zadebiutowała w 2007 roku powieścią pod tytułem „Wypadek na ulicy Starowiślnej”. Trzy lata później ukazała się jej kolejna powieść – „Dagerotyp. Tajemnica Chopina”, która cieszyła się dużym zainteresowaniem czytelników. Swą popularność Olejniczak zbudowała szczególnie jako autorka, cieszącego się uznaniem, pięciotomowego cyklu powieściowego pod tytułem „Kobiety z ulicy Grodzkiej”. W należących do tej serii książkach, takich jak „Hanka”, „Wiktoria” oraz „Matylda”, autorka przedstawia losy kobiet z przeklętej rodziny krakowskiego aptekarza Franciszka Bernata.

Spotkanie autorskie z Lucyną Olejniczak odbędzie się już jutro, 15 maja, o godzinie 16.00 w Filii nr 6 Miejskiej Biblioteki Publicznej (ul. Partyzantów 2). Wstęp na to wydarzenie jest bezpłatny. Telefoniczna rejestracja uczestników pod numerem 32 767 59 73.

Zapraszamy!


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.