Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w darmowych wykładach edukacji prawnej, organizowanych przez Stowarzyszenie na Rzecz Poradnictwa Obywatelskiego „DOGMA”.

Stowarzyszenie Na Rzecz Poradnictwa Obywatelskiego DOGMA powstało, aby ułatwić dostęp do bezpłatnych porad prawnych i obywatelskich oraz rozwijać świadomość prawną w społeczeństwie. Członkowie stowarzyszenia pomagają osobom, które znalazły się w trudnej sytuacji, wspierają potrzebujących, aby Ci, mogli w przyszłości sami rozwiązywać swoje problemy. Poprzez wsparcie i edukację stowarzyszenie aktywizuje ludzi do działania w myśl zasady: masz prawo wiedzieć więcej, żyć lepiej.

Wykłady odbędą się 14 i 21 maja o godz. 14.00 w sali konferencyjnej Centrum Usług społecznych przy ul. Żwirki 23. Pierwszy z wykładów dotyczyć będzie rozwiązywania problemów prawnych w życiu codziennym, kolejny natomiast poświęcony będzie tematyce praw i obowiązków obywatelskich.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.