9 maja 2019 o godz. 17:00 zapraszamy do Biblioteki Centralnej przy ul. Kalwaryjskiej 62d na prezentację multimedialną z podróży Adama Lubosa do Zjednoczonych Emiratów Arabskich i Omanu.

Wstęp wolny!

Adam Lubos o sobie: 

Pracuję jako nauczyciel bibliotekarz w jednej z piekarskich szkół. Lubię dobrą książkę, muzykę i ciekawy (najlepiej europejski) film oraz szeroko pojętą sztukę. Jednak, aby ją poznać warto zobaczyć niezwykłe zabytki i miejsca na własne oczy. Stąd moja pasja - podróże. Lubię zwiedzać inne kraje, poznawać ludzi, ich kulturę, tradycje i obyczaje. Jestem otwarty na nowe doznania i ludzi. Może się Państwu wydać, że podczas wyjazdu zorganizowanego to niemożliwe. A jednak ...

Chciałbym zaprosić Państwa do poznania Zjednoczonych Emiratów Arabskich i Omanu krajów, których wiele łączy i wiele dzieli. Z jednej strony wieżowce, z drugiej meczety, luksusowe hotele, średniowieczne forty, uśmiechnięci Omańczycy i szaleństwa na pustyni. O tych i innych atrakcjach możecie się Państwo dowiedzieć podczas pokazu multimedialnego i spotkania z moim udziałem.


 


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.