Kryminalni zatrzymali mieszkańca Piekar Śląskich, który odpowie za posiadanie środków odurzających. Stróże prawa zabezpieczyli marihuanę, z której można przygotować blisko 100 działek dilerskich. 32-latek usłyszał już zarzuty. Grozi mu do 3 lat więzienia.

Policjanci z wydziału kryminalnego piekarskiej jednostki podczas służby ustalili miejsce pobytu osoby i zatrzymali osobę, która w kieszeni spodni posiadała środki odurzające. W wyniku pracy stróżów prawa zabezpieczonych zostało blisko 100 działek dilerskich marihuany. Zatrzymany mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania środków odurzających, po czym przyznał się do zarzucanego mu czynu. Za posiadanie środków odurzających ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduję karę do 3 lat więzienia. O dalszym losie mężczyzny zadecyduje teraz sąd.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.