Piekarska Policja zaprasza mieszkańców miasta na debatę społeczną dotyczącą bezpieczeństwa seniorów. W trakcie spotkania policjanci wskażą jak unikać zagrożeń oraz co robić w przypadku, jeśli staniemy się ofiarą przestępstwa. Debata odbędzie się 28 marca 2019 r. o godzinie 17:00 w budynku Spółdzielczego Domu Kultury w Piekarach Śląskich przy ul. Kazimierza Wielkiego 1.

Debatajest doskonałą okazją do spotkania z mundurowymi. Cyklicznie organizowane spotkania sprzyjają poprawie bezpieczeństwa, podnosząc poziom świadomości mieszkańców. Podczas spotkania policjanci wskażą jak unikać zagrożeń oraz co robić w przypadku, jeśli staniemy się ofiarą przestępstwa. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w debacie w dniu 28 marca 2019 r. o godz. 17:00 w w budynku Spółdzielczego Domu Kultury w Piekarach Śląskich przy ul. Kazimierza Wielkiego 1.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.