Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Piekary Śląskie

W ciągu minionego weekendu nad powiatem piekarskim przeszły gwałtowne wichury i opady deszczu. Od godziny 0:50 dnia 10.03.2019 r. do godz. 11:30 dnia 11.03.2019 r. strażacy z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Piekarach Śląskich oraz druhny i druhowie jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej w Brzezinach Śląskich oraz Dąbrówce Wielkiej interweniowali 32 razy usuwając skutki silnego wiatru.

Zdarzenia, do których wyjeżdżali strażacy dotyczyły połamanych, zwisających konarów drzew, pochylonych drzew (w tym na przewody energetyczne), przewróconych drzew, zwisających z dachów budynków elementów opierzenia oraz zerwanej papy z dachu budynku. Łączna ilość interwencji podjętych w dniach 10 – 11.03.2019 (do godz. 11.30) na terenie miasta Piekary Śląskie wyniosła 40.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.